Щорічна студентська наукова конференція
Сьогодні на кафедрі будівництва відбулася щорічна студентська наукова конференція.
Відкриття заходу розпочалось із вітальних слів декана факультету АБДПМ, професора, доктора фізико-математичних наук Ігоря Михайловича Фодчука.
На пленарному засіданні конференції було представлено ряд наукових презентацій з актуальних питань енергоефективності, організації та управління будівництвом, реконструкції, реновації, використання технологій ВІМ у будівництві, технологій доповненої реальності, відбудови та інших напрямів.
Учасники конференції під керівництвом своїх наукових наставників мали можливість розкрити актуальні питання з будівельної галузі та обмінятися науковими ідеями й поглядами.
Найкращі доповіді учасників конференції було відзначено відповідними дипломами:
1. Диплом І ступеня отримав студент Тимчук Денис за доповідь на тему "Інформаційне моделювання в будівництві (BIM): суть, етапи і перспективи розвитку".
2. Дипломом ІІ ступеня було нагороджено студентів Григорчука Марка за доповідь на тему "Оптимізація процесів управління ресурсами в будівництві" та Василенка Олександра за доповідь "Інтеграція Unreal Engine у процеси будівництва".
3. Дипломом ІІІ ступеня було відзначено Аузяк Ангеліну за доповідь "Проєктування та будівництво нових захисних споруд, реконструкція та капітальний ремонт вже існуючих" та Матіоса Павла за доповідь "Роль комунікації в управлінні будівельними проєктами: важливість ефективного спілкування між стейкхолдерами".
Щиро дякуємо всім учасникам конференції за високий рівень підготовки, цікаві доповіді, конструктивні дискусії та обмін досвідом!
Також висловлюємо подяку нашим Збройним силам України за надану можливість проводити такі заходи на нашій рідній землі!

Щорічна студентська наукова конференція